Založ si blog

Máme nového NADústavného samozvaného šéfa Slovenska!

Možno mám medzery v informáciách, ale ešte som nepočul, že si niekto v demokratickej krajine piskne a na koberček mu nabehnú traja najvyšší ústavní činitelia. A tak sa náš Generálny prokurátor sám pasoval za nadprezidenta, nadpremiéra a nadpredsedu zákonodárcov. A na stretnutí sa ani dlho nezdržal, iba 12 minút, „rozdal úlohy“ a svojich podriadených opustil a šiel sa so svojimi diktátmi pochváliť pred novinárov ( Čo asi na nich všetko vie, keď ho poslúchajú na slovo?).

A to len pre jeden článok „super“ novinárky, ktorej neverím ani to, v čo verí Bohouš, aj keď to nevidel vo filme Dedičství aneb…… Už informácia o tom, že pašovaného zločinca naložili do nášho lietadla dobitého, je pre mňa zavádzajúca! Ak je niekto dobitý, predpokladám, že to je vidieť iba na tvári, pretože modriny na tele zakrýva oblečenie, tak sa mu tvár vráti do pôvodného stavu po siedmych až desiatich dňoch. No ale Vietnamci sú veľmi šikovný národ. Dokážu dobitú tvár „zregenerovať“ počas letu a práve v slovenskom lietadle tak, aby zločinec vyzeral ako po mesačnej dovolenke na Bali. Dokumentujú to aj fotografie v sprievode policajtov ,jeden dva dni po prílete a tretí deň už stál pred súdom. A celkom nepoškvrnený.

Aj my máme svojich „zločincov“ ako dnes už podľa súdov nevinného Lexu, ďalej Mišenku, Mela, Okoličányho a ďalších a to sme ich videli hneď po prílete domov. Ale doviezli sme ich tižž nedobitých za nákladné peniaze nás všetkých k nám domov, aby im naše „spravodlivé“ súdy s finančne pokrivenými sudcami odistili okovy a očistili im špinavé paprče, alebo ich vypustili, ako poštových holubov do sveta. A niektorých ani nevieme dostať vyše desať rokov na súd priamo zo Slovenska, len preto, že sú vraj chorí a chorľavejší, ale aj najchorľavejší! Super demokracia, ak máte miliardové majetky, informácie o politikoch, ktorí figurujú na výplatných listinách obvineného a nezáujem „všemocných a demokratických „ slovenských súdov a najmä nedotknuteľných sudcov!

No, ale ako počujeme od opozičných premúdrených politikov, stali sme sa vraj hanbou Európy, vraj sme ohniskom medzinárodného škandálu dehonestujúceho Slovensko, zažívame medzinárodnú hanbu, vláda musí padnúť a exminister Kaliňák má už sedieť vedľa Kočnera a čo ja viem, čo také ešte vyplodia Saskári, Oľanovci, či Smerodinkári spolu s naším v poradí až druhým najvyšším predstaviteľom, samozrejme po Generálnom prokurátorovi!

Nie je to nič nové. Naše média chcú byť sledované a tak počas dovolenkovej uhorkovej sezóny nám podsúvajú svetové škandály Slovenska ako na bežiacom páse. Spomeňme, že nám „hynie“ veda a s ňou celá SAV, podľa vyjadrení jej šéfa, máme nejakých nedovolených brancov, máme nebezpečných Nočných vlkov v kancelárii (len ich treba dobre zamknúť), výlet nezaradeného poslanca na Krym s diletatskými vyjadreniami „klusáka“, ktorého porevolučná škola nenaučila históriu o Kryme, ktorý pridelil Ukrajinskej republike ZSSR „vodkár“ Chruščov? Pre „najmúdrejšieho“ poslanca Klusa (verím, že je na rozdiel od poslanca Mizíka zručnejší s prácou pri počítači) som vybral informáciu z Wikipedie V roce 1945 byla Krymská autonomní SSR nahrazena Krymskou oblastí. Ta byla původně součástí Ruské SFSR, ale 19. února 1954 vyhlásilo předsednictvo Nejvyššího sovětu, že se Krymská oblast stává součástí Ukrajinské SSR, mj. proto, že zemědělský Krym je závislý na dodávkách vody a elektřiny z Ukrajiny.“( Na primitívny výrok“ užitočný idiot Ruska“ z úst šéfky zahraničného výboru NRSR Cséfalvayovej, sa reagovať ani nedá! )  a máme ešte v dvoch prípadoch symbol a to rýdzo fašistický 1488. Neviete, ktorý po je obvinení Kotlebu ten druhý? No predsa z produkcie pravého gajdošovského slovenského zeleného mozgu. Veď načo malé Slovensko potrebuje až 14 zastaraných amerických stíhačiek typu F 16, ktoré nové dva Suchoje zlikvidujú v priebehu niekoľkých minút a to pre našu prevratom zdevastovanú a rozkradnutú dnes už parmádu a to za šialené ceny a bojové vozidlá 8×8? No, aby to tak nevyzeralo, tak je presné číslo 148×8!!!

A na záver ešte jedna prosba pre všetkých platcov daní na Slovensku. Pridajte prosím k daniam ročne pol až  jeden cent, aby nás elegantne reprezentovali náš nový nadprezident, nadpremiér a nadpredseda NRSR pán generálny prokurátor Čižnár a aj náš nový premiér Pellegrini. Majú malé platy a nevychádza im z rozpočtu ani jednorázové na žiletky. Ja sa radšej pozerám na uhľadených a upravených šéfov štátov, ako na módnych bezdomovcov s nádychom multikultúry.

 

Pavel Jacz

Ako som si v Datart na Mikuláša nekúpil samodarček! !!

11.12.2018

Blížia sa Vianoce a tak sa obchodníci idú potrhať so svojimi ponukami v reklamách. Všade sa dozvedáme, ako nakúpime lacnejšie a so zľavami. Čo sa týka elektroniky, tak ju ponúkajú NAY, Datart, viac »

Je Fico diplomat?

10.12.2018

Keď sa s niekym rozprávam a položím mu otázku, tak čakám jasnú odpoveď. Myslím si, že všetci sa pýtajú preto, aby sa dozvedeli. Jasné odpovede sú základom komunikácie. Aj novinári robia viac »

Tódovej extempore na pokračovanie na včerajšej tlačovke.

07.12.2018

Po včerajšej tlačovej besede podpredsedu SMER-u Kaliňáka som mal opäť veľmi zlý pocit. Zapol som si televízor až v čase otázok novinárov. A čo čert nechcel, tak akurát svietila žena s viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 54
Celková čítanosť: 203982x
Priemerná čítanosť článkov: 3777x

Autor blogu

Kategórie