Založ si blog

Máme nového NADústavného samozvaného šéfa Slovenska!

Možno mám medzery v informáciách, ale ešte som nepočul, že si niekto v demokratickej krajine piskne a na koberček mu nabehnú traja najvyšší ústavní činitelia. A tak sa náš Generálny prokurátor sám pasoval za nadprezidenta, nadpremiéra a nadpredsedu zákonodárcov. A na stretnutí sa ani dlho nezdržal, iba 12 minút, „rozdal úlohy“ a svojich podriadených opustil a šiel sa so svojimi diktátmi pochváliť pred novinárov ( Čo asi na nich všetko vie, keď ho poslúchajú na slovo?).

A to len pre jeden článok „super“ novinárky, ktorej neverím ani to, v čo verí Bohouš, aj keď to nevidel vo filme Dedičství aneb…… Už informácia o tom, že pašovaného zločinca naložili do nášho lietadla dobitého, je pre mňa zavádzajúca! Ak je niekto dobitý, predpokladám, že to je vidieť iba na tvári, pretože modriny na tele zakrýva oblečenie, tak sa mu tvár vráti do pôvodného stavu po siedmych až desiatich dňoch. No ale Vietnamci sú veľmi šikovný národ. Dokážu dobitú tvár „zregenerovať“ počas letu a práve v slovenskom lietadle tak, aby zločinec vyzeral ako po mesačnej dovolenke na Bali. Dokumentujú to aj fotografie v sprievode policajtov ,jeden dva dni po prílete a tretí deň už stál pred súdom. A celkom nepoškvrnený.

Aj my máme svojich „zločincov“ ako dnes už podľa súdov nevinného Lexu, ďalej Mišenku, Mela, Okoličányho a ďalších a to sme ich videli hneď po prílete domov. Ale doviezli sme ich tižž nedobitých za nákladné peniaze nás všetkých k nám domov, aby im naše „spravodlivé“ súdy s finančne pokrivenými sudcami odistili okovy a očistili im špinavé paprče, alebo ich vypustili, ako poštových holubov do sveta. A niektorých ani nevieme dostať vyše desať rokov na súd priamo zo Slovenska, len preto, že sú vraj chorí a chorľavejší, ale aj najchorľavejší! Super demokracia, ak máte miliardové majetky, informácie o politikoch, ktorí figurujú na výplatných listinách obvineného a nezáujem „všemocných a demokratických „ slovenských súdov a najmä nedotknuteľných sudcov!

No, ale ako počujeme od opozičných premúdrených politikov, stali sme sa vraj hanbou Európy, vraj sme ohniskom medzinárodného škandálu dehonestujúceho Slovensko, zažívame medzinárodnú hanbu, vláda musí padnúť a exminister Kaliňák má už sedieť vedľa Kočnera a čo ja viem, čo také ešte vyplodia Saskári, Oľanovci, či Smerodinkári spolu s naším v poradí až druhým najvyšším predstaviteľom, samozrejme po Generálnom prokurátorovi!

Nie je to nič nové. Naše média chcú byť sledované a tak počas dovolenkovej uhorkovej sezóny nám podsúvajú svetové škandály Slovenska ako na bežiacom páse. Spomeňme, že nám „hynie“ veda a s ňou celá SAV, podľa vyjadrení jej šéfa, máme nejakých nedovolených brancov, máme nebezpečných Nočných vlkov v kancelárii (len ich treba dobre zamknúť), výlet nezaradeného poslanca na Krym s diletatskými vyjadreniami „klusáka“, ktorého porevolučná škola nenaučila históriu o Kryme, ktorý pridelil Ukrajinskej republike ZSSR „vodkár“ Chruščov? Pre „najmúdrejšieho“ poslanca Klusa (verím, že je na rozdiel od poslanca Mizíka zručnejší s prácou pri počítači) som vybral informáciu z Wikipedie V roce 1945 byla Krymská autonomní SSR nahrazena Krymskou oblastí. Ta byla původně součástí Ruské SFSR, ale 19. února 1954 vyhlásilo předsednictvo Nejvyššího sovětu, že se Krymská oblast stává součástí Ukrajinské SSR, mj. proto, že zemědělský Krym je závislý na dodávkách vody a elektřiny z Ukrajiny.“( Na primitívny výrok“ užitočný idiot Ruska“ z úst šéfky zahraničného výboru NRSR Cséfalvayovej, sa reagovať ani nedá! )  a máme ešte v dvoch prípadoch symbol a to rýdzo fašistický 1488. Neviete, ktorý po je obvinení Kotlebu ten druhý? No predsa z produkcie pravého gajdošovského slovenského zeleného mozgu. Veď načo malé Slovensko potrebuje až 14 zastaraných amerických stíhačiek typu F 16, ktoré nové dva Suchoje zlikvidujú v priebehu niekoľkých minút a to pre našu prevratom zdevastovanú a rozkradnutú dnes už parmádu a to za šialené ceny a bojové vozidlá 8×8? No, aby to tak nevyzeralo, tak je presné číslo 148×8!!!

A na záver ešte jedna prosba pre všetkých platcov daní na Slovensku. Pridajte prosím k daniam ročne pol až  jeden cent, aby nás elegantne reprezentovali náš nový nadprezident, nadpremiér a nadpredseda NRSR pán generálny prokurátor Čižnár a aj náš nový premiér Pellegrini. Majú malé platy a nevychádza im z rozpočtu ani jednorázové na žiletky. Ja sa radšej pozerám na uhľadených a upravených šéfov štátov, ako na módnych bezdomovcov s nádychom multikultúry.

 

Pavel Jacz

Otvorene o kabarete Lucie Ďurišovej Nicholsonovej

17.10.2018

Opäť sme svedkami „inteligentnej“ bizarnej situácie. Tentoraz je to diplomová práca Andreja Danka. Čítať ju alebo nečítať. Iba stredoškolsky vzdelaná poslankyňa a zároveň podpredsedníčka viac »

Večne živý Narcis – to je Daniel Lipšic!

15.10.2018

Jeho hviezda vystúpila veľmi rýchlo, ale veľmi rýchlo začala zhasínať a to pán exminister spravodlivosti a následne vnútra nevie doteraz prežuť. Televízna obrazovka a mikrofóny sa stali viac »

Klamstvo, klamstvo a ešte raz klamstvo!

10.09.2018

Už dlhšie som chcel napísať o tomto zakorenenom neduhu v našom živote. Odštartoval to však moment zo soboty 8.septembra, z Horského Parku v Bratislave, kde som bol venčiť psa. Odpočíval som viac »

Afganistan voľby parlamentné

Chaotické a krvavé afganské voľby vstupujú do druhého dňa

21.10.2018 08:10

V prvý deň volieb došlo k takmer 200 útokom.

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 157378x
Priemerná čítanosť článkov: 3577x

Autor blogu

Kategórie