Založ si blog

Máme nového NADústavného samozvaného šéfa Slovenska!

Možno mám medzery v informáciách, ale ešte som nepočul, že si niekto v demokratickej krajine piskne a na koberček mu nabehnú traja najvyšší ústavní činitelia. A tak sa náš Generálny prokurátor sám pasoval za nadprezidenta, nadpremiéra a nadpredsedu zákonodárcov. A na stretnutí sa ani dlho nezdržal, iba 12 minút, „rozdal úlohy“ a svojich podriadených opustil a šiel sa so svojimi diktátmi pochváliť pred novinárov ( Čo asi na nich všetko vie, keď ho poslúchajú na slovo?).

A to len pre jeden článok „super“ novinárky, ktorej neverím ani to, v čo verí Bohouš, aj keď to nevidel vo filme Dedičství aneb…… Už informácia o tom, že pašovaného zločinca naložili do nášho lietadla dobitého, je pre mňa zavádzajúca! Ak je niekto dobitý, predpokladám, že to je vidieť iba na tvári, pretože modriny na tele zakrýva oblečenie, tak sa mu tvár vráti do pôvodného stavu po siedmych až desiatich dňoch. No ale Vietnamci sú veľmi šikovný národ. Dokážu dobitú tvár „zregenerovať“ počas letu a práve v slovenskom lietadle tak, aby zločinec vyzeral ako po mesačnej dovolenke na Bali. Dokumentujú to aj fotografie v sprievode policajtov ,jeden dva dni po prílete a tretí deň už stál pred súdom. A celkom nepoškvrnený.

Aj my máme svojich „zločincov“ ako dnes už podľa súdov nevinného Lexu, ďalej Mišenku, Mela, Okoličányho a ďalších a to sme ich videli hneď po prílete domov. Ale doviezli sme ich tižž nedobitých za nákladné peniaze nás všetkých k nám domov, aby im naše „spravodlivé“ súdy s finančne pokrivenými sudcami odistili okovy a očistili im špinavé paprče, alebo ich vypustili, ako poštových holubov do sveta. A niektorých ani nevieme dostať vyše desať rokov na súd priamo zo Slovenska, len preto, že sú vraj chorí a chorľavejší, ale aj najchorľavejší! Super demokracia, ak máte miliardové majetky, informácie o politikoch, ktorí figurujú na výplatných listinách obvineného a nezáujem „všemocných a demokratických „ slovenských súdov a najmä nedotknuteľných sudcov!

No, ale ako počujeme od opozičných premúdrených politikov, stali sme sa vraj hanbou Európy, vraj sme ohniskom medzinárodného škandálu dehonestujúceho Slovensko, zažívame medzinárodnú hanbu, vláda musí padnúť a exminister Kaliňák má už sedieť vedľa Kočnera a čo ja viem, čo také ešte vyplodia Saskári, Oľanovci, či Smerodinkári spolu s naším v poradí až druhým najvyšším predstaviteľom, samozrejme po Generálnom prokurátorovi!

Nie je to nič nové. Naše média chcú byť sledované a tak počas dovolenkovej uhorkovej sezóny nám podsúvajú svetové škandály Slovenska ako na bežiacom páse. Spomeňme, že nám „hynie“ veda a s ňou celá SAV, podľa vyjadrení jej šéfa, máme nejakých nedovolených brancov, máme nebezpečných Nočných vlkov v kancelárii (len ich treba dobre zamknúť), výlet nezaradeného poslanca na Krym s diletatskými vyjadreniami „klusáka“, ktorého porevolučná škola nenaučila históriu o Kryme, ktorý pridelil Ukrajinskej republike ZSSR „vodkár“ Chruščov? Pre „najmúdrejšieho“ poslanca Klusa (verím, že je na rozdiel od poslanca Mizíka zručnejší s prácou pri počítači) som vybral informáciu z Wikipedie V roce 1945 byla Krymská autonomní SSR nahrazena Krymskou oblastí. Ta byla původně součástí Ruské SFSR, ale 19. února 1954 vyhlásilo předsednictvo Nejvyššího sovětu, že se Krymská oblast stává součástí Ukrajinské SSR, mj. proto, že zemědělský Krym je závislý na dodávkách vody a elektřiny z Ukrajiny.“( Na primitívny výrok“ užitočný idiot Ruska“ z úst šéfky zahraničného výboru NRSR Cséfalvayovej, sa reagovať ani nedá! )  a máme ešte v dvoch prípadoch symbol a to rýdzo fašistický 1488. Neviete, ktorý po je obvinení Kotlebu ten druhý? No predsa z produkcie pravého gajdošovského slovenského zeleného mozgu. Veď načo malé Slovensko potrebuje až 14 zastaraných amerických stíhačiek typu F 16, ktoré nové dva Suchoje zlikvidujú v priebehu niekoľkých minút a to pre našu prevratom zdevastovanú a rozkradnutú dnes už parmádu a to za šialené ceny a bojové vozidlá 8×8? No, aby to tak nevyzeralo, tak je presné číslo 148×8!!!

A na záver ešte jedna prosba pre všetkých platcov daní na Slovensku. Pridajte prosím k daniam ročne pol až  jeden cent, aby nás elegantne reprezentovali náš nový nadprezident, nadpremiér a nadpredseda NRSR pán generálny prokurátor Čižnár a aj náš nový premiér Pellegrini. Majú malé platy a nevychádza im z rozpočtu ani jednorázové na žiletky. Ja sa radšej pozerám na uhľadených a upravených šéfov štátov, ako na módnych bezdomovcov s nádychom multikultúry.

 

Pavel Jacz

Čaputová: „Ja som zmena! „

18.03.2019

Chceme zmenu bolo a je hlavné motto prezidentskej kampane a výsledkov prezidentských volieb. Tvrdili to najmä opozičné strany (Matovič, Sulík, Beblavý a ďalší), ďalej kandidáti Mistrík, viac »

Vyhlasujem súťaž na všetky prepísané Bašternákove majetky!

15.03.2019

Na úvod vtip, z ktorého sa budem odvíjať. Viete, aký je rozdiel medzi sliepkou a Slovákom? Žiadny! Sliepka znáša vajcia a Slovák všetko. Áno. Slováci znesú všetko. Znesú bezbrehé zvyšovanie viac »

Klus so Sulíkom v nedeľu perlili, škandalózna hra bola aj v Markíze.

12.03.2019

Z nedeľňajších debatných krúžkov na televíznych obrazovkách mal určite skoro každý postarané o trpkú chuť k obedu. Avšak dobrú náladu a aj chuť mal ten, kto tieto kecičky berie s humorom. viac »

noviny, periodická tlač, periodikum,

Mediálny výbor súhlasí so znovuzavedením práva na odpoveď pre politikov

21.03.2019 15:10

Právo na odpoveď aj pre verejných činiteľov bolo zavedené v 2008 počas prvej vlády Fica. V roku 2011 počas kabinetu Radičovej bol tento inštitút pozmenený.

pellegrini, lajčák,

Pellegrini bude rokovať s Gajdošom a Lajčákom o dohode o obrannej spolupráci s USA

21.03.2019 15:06

Šéf diplomacie Lajčák hovorí, že žiadna zmluva zatiaľ nie je na stole.

kauza B.A. Haus, kauza Bašternák, Bonaparte,

Ak pôjde byt v komplexe Bonaparte do dražby, Fico ho nekúpi

21.03.2019 15:03

Byt Ficovi prenajíma podnikateľ Bašternák, ktorého minulý týždeň odsúdili na nepodmienečný päťročný trest.

Čaputová Bugár voľby diskusia kandidátov na prezidenta SR 2019

Most-Híd odporúča svojim sympatizantom voliť Čaputovú

21.03.2019 14:34

Zuzana Čaputová sa stretne v druhom kole s Marošom Šefčovičom.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 79
Celková čítanosť: 332603x
Priemerná čítanosť článkov: 4210x

Autor blogu

Kategórie