Založ si blog

Ignorovanie je najväčšia potupa aktéra!

V mojej dlhoročnej praxi som sa stretol s niekoľkými ignorovaniami zo strany kritizovaných. To znamená, že moja kritika neoslovila. Nič tak novinára neškrie, ako hádzanie hrachu na stenu. A to sa mi stalo naozaj iba niekoľko krát. Všetci totiž vedeli, že ak mi raz odmietnu mikrofón, potom môžu prísť aj po kolenách a nepriložím im ho k ústam už nikdy. Preto som nemal problémy s respondentami, aj keď som ich kritizoval. Mali tú odvahu a postavili sa pred kameru. Dnes sa to o tých poseroch povedať nedá. Pretvárka je totiž základ ich úspechu. (Spomínam si napríklad na jednu takú pretvárku v podobe pani Zuzany, Zajacovej chvála bohu už bývalej riaditeľky Mestskej polície v Bratislave. Pokiaľ išlo o propagáciu polície, neváhala sadnúť do auta a prísť presne na stretnutie s novinárom, ale ak išlo o tému, ktorá iba troškou smrdela kritikou, tak posielala svojho hovorcu, aby jej kryl chrbát, pretože jej to pretvárka a super zbabelosť nedovolili sa postaviť problému čelom! Jednoducho to nedokázala! Preto sa pýtam, ako je možné, že na čele Mestskej polície dlho bratislavským primátorom táto zbabelá riaditeľka neprekážala???) No, ako som spomínal na úvod nereakcia mi nebola po vôli. Zväčša to však bolo z neinformovanosti kritizovaného.

Kolotoč somarín zo strany opozície sa po smrti Kuciaka s partnerkou rozkrútil podľa scenára. Najmä dve „SUPERSTRANY pardon opravujem SUPERHNUTIA pardon opravujem, výstižnejšie bude SUPERBANDY“ SAS a OĽANO sa predbiehajú, kto bude na druhý deň lepší. A majú úspech. Novinári ako poslušné húsky v radoch prichádzajú na tlačovky, odprezentujú mnohé nepravdivé intrigy a výmysly týchto malých človiečikov, bez akejkoľvek kritiky či rozboru. A to opozičníkom pri zviditeľňovaní sa v národe náramne vyhovuje. Vytĺkali politický kapitál, pričom už dlhšie ich dvojnásobná vražda nezaujíma.

Ale čo by sa stalo, ak by senzačné klamstvá neprišli počúvať na tlačovky novinári, nereagovali by na ne politici? Bolo by to teda totálne ignorovanie a „super odhalenia“ by tak mohli hádzať na stenu ako hrach. Žiaľ, nie je to u nás možné vďaka DenníkuN, Sme, Aktuality,sk a ďalších médií, ktoré sú napojené na Sörosove preplnené finančné studne. Bez nich by to mohli dávno zabaliť, takže pre nich je to existenčná otázka. A keďže sa potápajúci chytá aj slamky, vieme to pochopiť.

Mňa to už prestáva baviť, reagovať na tendenčné rečičky a robiť reklamu klamárom. Ale nevidím inú cestu, ako zastaviť túto deštrukciu štátu v ich podaní. Budú ma aspoň nejakí novinári nasledovať? Uvidíme. Možno by to Sulíka s Matovičom  potom prestalo baviť, lebo normálne uvažujúci obyvatelia Slovenska to už nečítajú, nepočúvajú a ani nesledujú!  Zareagujem iba vtedy, keď to bude treba.

Pavel Jacz

P.S. Na anonymy nereagujem., na to reagujú naše inštitúcie a opoziční politici. A do tej partie ja nepatrím!!!

Otvorene o kabarete Lucie Ďurišovej Nicholsonovej

17.10.2018

Opäť sme svedkami „inteligentnej“ bizarnej situácie. Tentoraz je to diplomová práca Andreja Danka. Čítať ju alebo nečítať. Iba stredoškolsky vzdelaná poslankyňa a zároveň podpredsedníčka viac »

Večne živý Narcis – to je Daniel Lipšic!

15.10.2018

Jeho hviezda vystúpila veľmi rýchlo, ale veľmi rýchlo začala zhasínať a to pán exminister spravodlivosti a následne vnútra nevie doteraz prežuť. Televízna obrazovka a mikrofóny sa stali viac »

Klamstvo, klamstvo a ešte raz klamstvo!

10.09.2018

Už dlhšie som chcel napísať o tomto zakorenenom neduhu v našom živote. Odštartoval to však moment zo soboty 8.septembra, z Horského Parku v Bratislave, kde som bol venčiť psa. Odpočíval som viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 157374x
Priemerná čítanosť článkov: 3577x

Autor blogu

Kategórie