Založ si blog

Ignorovanie je najväčšia potupa aktéra!

V mojej dlhoročnej praxi som sa stretol s niekoľkými ignorovaniami zo strany kritizovaných. To znamená, že moja kritika neoslovila. Nič tak novinára neškrie, ako hádzanie hrachu na stenu. A to sa mi stalo naozaj iba niekoľko krát. Všetci totiž vedeli, že ak mi raz odmietnu mikrofón, potom môžu prísť aj po kolenách a nepriložím im ho k ústam už nikdy. Preto som nemal problémy s respondentami, aj keď som ich kritizoval. Mali tú odvahu a postavili sa pred kameru. Dnes sa to o tých poseroch povedať nedá. Pretvárka je totiž základ ich úspechu. (Spomínam si napríklad na jednu takú pretvárku v podobe pani Zuzany, Zajacovej chvála bohu už bývalej riaditeľky Mestskej polície v Bratislave. Pokiaľ išlo o propagáciu polície, neváhala sadnúť do auta a prísť presne na stretnutie s novinárom, ale ak išlo o tému, ktorá iba troškou smrdela kritikou, tak posielala svojho hovorcu, aby jej kryl chrbát, pretože jej to pretvárka a super zbabelosť nedovolili sa postaviť problému čelom! Jednoducho to nedokázala! Preto sa pýtam, ako je možné, že na čele Mestskej polície dlho bratislavským primátorom táto zbabelá riaditeľka neprekážala???) No, ako som spomínal na úvod nereakcia mi nebola po vôli. Zväčša to však bolo z neinformovanosti kritizovaného.

Kolotoč somarín zo strany opozície sa po smrti Kuciaka s partnerkou rozkrútil podľa scenára. Najmä dve „SUPERSTRANY pardon opravujem SUPERHNUTIA pardon opravujem, výstižnejšie bude SUPERBANDY“ SAS a OĽANO sa predbiehajú, kto bude na druhý deň lepší. A majú úspech. Novinári ako poslušné húsky v radoch prichádzajú na tlačovky, odprezentujú mnohé nepravdivé intrigy a výmysly týchto malých človiečikov, bez akejkoľvek kritiky či rozboru. A to opozičníkom pri zviditeľňovaní sa v národe náramne vyhovuje. Vytĺkali politický kapitál, pričom už dlhšie ich dvojnásobná vražda nezaujíma.

Ale čo by sa stalo, ak by senzačné klamstvá neprišli počúvať na tlačovky novinári, nereagovali by na ne politici? Bolo by to teda totálne ignorovanie a „super odhalenia“ by tak mohli hádzať na stenu ako hrach. Žiaľ, nie je to u nás možné vďaka DenníkuN, Sme, Aktuality,sk a ďalších médií, ktoré sú napojené na Sörosove preplnené finančné studne. Bez nich by to mohli dávno zabaliť, takže pre nich je to existenčná otázka. A keďže sa potápajúci chytá aj slamky, vieme to pochopiť.

Mňa to už prestáva baviť, reagovať na tendenčné rečičky a robiť reklamu klamárom. Ale nevidím inú cestu, ako zastaviť túto deštrukciu štátu v ich podaní. Budú ma aspoň nejakí novinári nasledovať? Uvidíme. Možno by to Sulíka s Matovičom  potom prestalo baviť, lebo normálne uvažujúci obyvatelia Slovenska to už nečítajú, nepočúvajú a ani nesledujú!  Zareagujem iba vtedy, keď to bude treba.

Pavel Jacz

P.S. Na anonymy nereagujem., na to reagujú naše inštitúcie a opoziční politici. A do tej partie ja nepatrím!!!

Generálny riaditeľ RTVS Ján Rezník dvakrát po sebe chybil pri výberoch šéfov spravodajstva!

07.04.2018

Veľmi som kvitoval odvolanie pána Dika zo spravodajstva a nahradenie novými šéfmi. Tí to však nezvládli a po miničase sa Juraj Rybanský veľmi dobrý, ale žiaľ iba rozhlasový a nie televízny viac »

Otvorený list pre organizátora protestov Juraja Šeligu.

04.04.2018

Otvorený list pre organizátora protestov Juraja Šeligu. Vážený pán Šeliga, včera som Vás videl v správach v televízii JOJ, ako ste odmietli už druhú ponuku na stretnutie s novým ministrom viac »

Veľký piatok vraj v Slušnom Slovensku v podaní RTVS, takéto maniere som zažil už za socializmu.

31.03.2018

25. marca 1988 a mnoho ďalších, nie celkom kladne propagandistických akcií za socializmu, riešili komunisti najmä cez televíziu. Univerzálny prostriedok na preladenie nálad bola slávna Angelika viac »

berlin, muzeum, veza

Centrum Berlína pocíti v piatok evakuáciu okolo 10-tisíc ľudí

19.04.2018 20:20

Evakuovať budú pre nález britskej leteckej bomby z bojov druhej svetovej vojny.

práca, pracovný úraz

Pracovný úraz v Prešove mal tragické následky, zomrel 31-ročný muž

19.04.2018 19:17

K pracovnému úrazu došlo v pondelok.

komár, štípanec, uštipnutie, hmyz, krv

WHO prikazuje, aby vakcínu proti dengue dostávali len tí, ktorí chorobu už mali

19.04.2018 18:57

Tropickú horúčku dengue šíria komáre. Vo vážnych prípadoch môže byť smrteľná, keď spôsobí vnútorné krvácanie.

Jan Hamáček

Líder ČSSD Hamáček oboznámil prezidenta Zemana s ponukou hnutia ANO

19.04.2018 18:19

Líder sociálnej demokracie poprel, že už jestvuje možný návrh obsadenia vládnych postov nominantami ČSSD.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 79311x
Priemerná čítanosť článkov: 3172x

Autor blogu

Kategórie