Založ si blog

Ignorovanie je najväčšia potupa aktéra!

V mojej dlhoročnej praxi som sa stretol s niekoľkými ignorovaniami zo strany kritizovaných. To znamená, že moja kritika neoslovila. Nič tak novinára neškrie, ako hádzanie hrachu na stenu. A to sa mi stalo naozaj iba niekoľko krát. Všetci totiž vedeli, že ak mi raz odmietnu mikrofón, potom môžu prísť aj po kolenách a nepriložím im ho k ústam už nikdy. Preto som nemal problémy s respondentami, aj keď som ich kritizoval. Mali tú odvahu a postavili sa pred kameru. Dnes sa to o tých poseroch povedať nedá. Pretvárka je totiž základ ich úspechu. (Spomínam si napríklad na jednu takú pretvárku v podobe pani Zuzany, Zajacovej chvála bohu už bývalej riaditeľky Mestskej polície v Bratislave. Pokiaľ išlo o propagáciu polície, neváhala sadnúť do auta a prísť presne na stretnutie s novinárom, ale ak išlo o tému, ktorá iba troškou smrdela kritikou, tak posielala svojho hovorcu, aby jej kryl chrbát, pretože jej to pretvárka a super zbabelosť nedovolili sa postaviť problému čelom! Jednoducho to nedokázala! Preto sa pýtam, ako je možné, že na čele Mestskej polície dlho bratislavským primátorom táto zbabelá riaditeľka neprekážala???) No, ako som spomínal na úvod nereakcia mi nebola po vôli. Zväčša to však bolo z neinformovanosti kritizovaného.

Kolotoč somarín zo strany opozície sa po smrti Kuciaka s partnerkou rozkrútil podľa scenára. Najmä dve „SUPERSTRANY pardon opravujem SUPERHNUTIA pardon opravujem, výstižnejšie bude SUPERBANDY“ SAS a OĽANO sa predbiehajú, kto bude na druhý deň lepší. A majú úspech. Novinári ako poslušné húsky v radoch prichádzajú na tlačovky, odprezentujú mnohé nepravdivé intrigy a výmysly týchto malých človiečikov, bez akejkoľvek kritiky či rozboru. A to opozičníkom pri zviditeľňovaní sa v národe náramne vyhovuje. Vytĺkali politický kapitál, pričom už dlhšie ich dvojnásobná vražda nezaujíma.

Ale čo by sa stalo, ak by senzačné klamstvá neprišli počúvať na tlačovky novinári, nereagovali by na ne politici? Bolo by to teda totálne ignorovanie a „super odhalenia“ by tak mohli hádzať na stenu ako hrach. Žiaľ, nie je to u nás možné vďaka DenníkuN, Sme, Aktuality,sk a ďalších médií, ktoré sú napojené na Sörosove preplnené finančné studne. Bez nich by to mohli dávno zabaliť, takže pre nich je to existenčná otázka. A keďže sa potápajúci chytá aj slamky, vieme to pochopiť.

Mňa to už prestáva baviť, reagovať na tendenčné rečičky a robiť reklamu klamárom. Ale nevidím inú cestu, ako zastaviť túto deštrukciu štátu v ich podaní. Budú ma aspoň nejakí novinári nasledovať? Uvidíme. Možno by to Sulíka s Matovičom  potom prestalo baviť, lebo normálne uvažujúci obyvatelia Slovenska to už nečítajú, nepočúvajú a ani nesledujú!  Zareagujem iba vtedy, keď to bude treba.

Pavel Jacz

P.S. Na anonymy nereagujem., na to reagujú naše inštitúcie a opoziční politici. A do tej partie ja nepatrím!!!

UFO zaútočilo na R-7 kečupom a Slovensko je na smiech.

18.01.2019

Ráno som sa zobudil a zapol som si správy na TA3. A hneď som dostal dobrú náladu, pretože milujem humor. Prvé, čo som počul, že včerajšia otrasná otrava 16 robotníkov, ktorým tiekla krv viac »

Spoločné črty Najväčšieho Slováka, ankety OTO a Kiskových vyznamenaní.

14.01.2019

Štátny akt prezidenta a dve divácke ankety. Na prvý pohľad sa zdá, že nemajú vôbec nič spoločné. No, nie je to celkom tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Ich spoločnou črtou je momentálna viac »

Vianočný socializmus v televízii Markiza.

27.12.2018

Mladí musia byť veľmi zmätení. V škole ich učia a v novinách im píšu o zločinnom socialistickom režime, internet je plný hanlivostí o socializme, o komunistickej ideológii, ktorá bola „uhnutá“, viac »

Izreal, Gaza, Palestína

SOHR: Nedeľňajšie údery Izraela v Sýrii zabili 21 ľudí, najmä Iráncov

22.01.2019 23:16

Izraelské nálety mierili na pozície iránskych jednotiek, ktoré pomáhajú sýrskej vláde v občianskej vojne.

mexiko, výbuch, potrubie

Počet mŕtvych po výbuchu palivového potrubia stúpol v Mexiku na 93

22.01.2019 22:33

Výbuch nastal po tom, čo zlodeji do potrubia navŕtali otvor a miestni sa snažili načerpať si načierno palivo.

Sierra Leone, ebola

Nigéria: Nová epidémia horúčky lassa usmrtila 16 ľudí

22.01.2019 22:29

Celkovo bolo od 1. januára identifikovaných 172 podozrivých prípadov a z nich 60 označili za pozitívne.

trump

Najvyšší súd nezrušil Obamov program ochrany migrantov, Trump chce rečniť v Kongrese

22.01.2019 22:24

Detských nelegálnych migrantov chráni pred deportáciou z USA dekrét skoršieho prezidenta Baracka Obamu z roku 2012.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 221709x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu

Kategórie